Rezervasyon Yönetimi

Rezervasyon Yönetimi

HoteloPro ile farklı kaynaklardan gelen rezervasyonları yönetebilir; online, telefonla veya şahsen yapılan rezervasyonları kabul edebilirsiniz. 2 haftalık veya 1 aylık görünümlerle, HoteloPro`nun panelini rahatça gezebilirsiniz.

Herhangi bir yerden en az ayrıntıyla başlayın

Yeni bir rezervazyon, panelden odayı ve kalınacak günleri seçilerek başlatılabilir, veya YENİ REZERVASYON düğmesine basılabilir. HoteloPro ile herşey hızlı; misafir`in adını ekleyin veya veri tabanınından seçin, giriş ve çıkış tarihlerini seçin.

Toplu Rezervasyon Oluşturun

Toplu rezervasyonlar tekil rezervasyonlar kadar kolay yapılabilir; sadece panelde birçok odayı seçin. Giriş, çıkışları, indirimleri ve daha çok oda eklemeyi aynı ekranda yapınFiyat Yönetimi

Küçük otel sahipleri için hayatı kolaylaştırıyoruz

Anthony Argyrou, Tony's House

“We have been using hotelopro for roughly 3 years for our properties based in central London, it is extremely user friendly and minimal training is required in order to use it. I recommend it as a cost effective option which assists in all aspects of managing our small hotels effectively. In all our dealings with the staff of hotelopro we have found them to be extremely helpful and pleasant people.”

İşinizi Profesyoneller gibi yönetin

HoteloPro`nun online otel yönetim sistemi size nakit ve vakit kazandırır. Kredi kartsız olarak şimdi deneyin.

Bugün kayıt ol ve Ücretsiz 1:1 Demo & Sistem kuruluşu kazan