Rezervasyon Yönetimi

Rezervasyon Yönetimi

HoteloPro ile farklı kaynaklardan gelen rezervasyonları yönetebilir; online, telefonla veya şahsen yapılan rezervasyonları kabul edebilirsiniz. 2 haftalık veya 1 aylık görünümlerle, HoteloPro`nun panelini rahatça gezebilirsiniz.

Herhangi bir yerden en az ayrıntıyla başlayın

Yeni bir rezervazyon, panelden odayı ve kalınacak günleri seçilerek başlatılabilir, veya YENİ REZERVASYON düğmesine basılabilir. HoteloPro ile herşey hızlı; misafir`in adını ekleyin veya veri tabanınından seçin, giriş ve çıkış tarihlerini seçin.

Toplu Rezervasyon Oluşturun

Toplu rezervasyonlar tekil rezervasyonlar kadar kolay yapılabilir; sadece panelde birçok odayı seçin. Giriş, çıkışları, indirimleri ve daha çok oda eklemeyi aynı ekranda yapınFiyat Yönetimi

Küçük otel sahipleri için hayatı kolaylaştırıyoruz

Andreas Schäfer, Casa Strela B&B

“Since we opened our Bed&Breakfast in March 2013 we are using Hotelopro from the first day on. We chose it because it is a cloud based program and our company is nearly a 100% organized in a cloud. As a Swiss, working in Cabo Verde and travelling a lot, the HoteloPro solution is perfect. It is very user friendly and flexible. In any case HoteloPro Support is quick and competent. ”

İşinizi Profesyoneller gibi yönetin

HoteloPro`nun online otel yönetim sistemi size nakit ve vakit kazandırır. Kredi kartsız olarak şimdi deneyin.

Bugün kayıt ol ve Ücretsiz 1:1 Demo & Sistem kuruluşu kazan