Fiyat yönetimi

Fiyat Yönetimi

Fiyatları kolaylıkla ayarlayabilir ve değiştirebilirsiniz, yeni fiyatları ve indirimleri rezervasyon ekranında girebilirsiniz. HoteloPro ile müşterilerinize odaklanın, fiyat yönetimine değil.

Özel Fiyatlar

Yoğunluğunuza göre, HoteloPro`yu kullanarak fiyatlarınızı optimize edebilirsiniz. Hafta içi veya hafta sonu olsun, sadece özel fiyatları istediğiniz günleri seçin. Hepsi aynı fiyat ayarlama ekranında kolayca yapılabilir.

Sezonluk Fiyatlar

İstediğiniz kadar sezon sayısı seçin; her biri için farklı fiyatlar ayarlayın ve bu fiyatlar otomatik olarak rezervasyon yaparken yansısın. Yeni sezonun ne zaman başladığını ve bittiğini seçin, fiyatı seçin ve işiniz bitsin! Bu kadar kolay.

Vergiler

HoteloPro ile farklı farklı vergiler ayarlayabilirsiniz. Mesela, oda vergisini %7, KDV`yi %18 ve şehir vergisini gecelik $1.00 olarak seçebilirsiniz. Aynı zamanda verginin fiyatın içinde olup olmayacağını da seçebilirsiniz. HoteloPro otomatik olarak vergileri hesaplar

Misafir Yönetimi

Küçük otel sahipleri için hayatı kolaylaştırıyoruz

Andreas Schäfer, Casa Strela B&B

“Since we opened our Bed&Breakfast in March 2013 we are using Hotelopro from the first day on. We chose it because it is a cloud based program and our company is nearly a 100% organized in a cloud. As a Swiss, working in Cabo Verde and travelling a lot, the HoteloPro solution is perfect. It is very user friendly and flexible. In any case HoteloPro Support is quick and competent. ”

İşinizi Profesyoneller gibi yönetin

HoteloPro`nun online otel yönetim sistemi size nakit ve vakit kazandırır. Kredi kartsız olarak şimdi deneyin.

Bugün kayıt ol ve Ücretsiz 1:1 Demo & Sistem kuruluşu kazan

15 GÜN İÇİN ÜCRETSİZ DENEYİNİZ