Üye nasil olunur?

Sorunuz mu var? Cevabımız var.


Nasıl HoteloPro üyeliği satın alabilirim?

Herkes 15 günlük Ücretsiz Deneme ile HoteloPro kullanmaya başlıyor. Websitesinden kayıt olun ve Menü -> Ayarlar -> Şirket & Kullanıcılar kısmına gidin, buradan bir aboneliği Satın Al tuşuna basarak satın alabilirsiniz.
Bundan sonra istediğiniz türde aboneliği (HoteloPro veya HoteloPro - Kanal Yöneticisiyle), odaların sayısını, aylık veya yıllık faturalanmayı seçiniz. Yıllık faturalanmayı seçerek %20 indirimden yararlanabilirsiniz.

Satın Al tuşuna bastıktan sonra, ödemenin gerçekleşmesi için bir iş ortağımıza bağlanacaksınız Avangate. Bütün süreç Avangate tarafından hallediliyor. Şahsi verileriniz %100 güvendedir çünkü Avangate güncel güvenlik standartlarına uyuyor.

Fatura ayrıntılarını ve ödeme ayrıntılarını girin, sizlere kolaylık olması için de otomatik yenilemeyi seçili bırakın. Otomatik yenileme ile HoteloPro üyeliğiniz sona gelmeden yenilenecek, böylece hizmetinizde bir aksama olmayacak. Her ay üyelik ücretinizin otomatik olarak kartınızdan çekilecek. Eğer otomatik ödemeyi seçili bırakmazsanız, her ay ödeme bilgilerini tekrar tekrar girmek zorunda kalacaksınız.

Aradığını bulamadınız mı? Bize bir e-mail atın.

BİZE ŞİMDİ E-MAİL ATIN

Küçük otel sahipleri için hayatı kolaylaştırıyoruz

Andreas Schäfer, Casa Strela B&B

“Since we opened our Bed&Breakfast in March 2013 we are using Hotelopro from the first day on. We chose it because it is a cloud based program and our company is nearly a 100% organized in a cloud. As a Swiss, working in Cabo Verde and travelling a lot, the HoteloPro solution is perfect. It is very user friendly and flexible. In any case HoteloPro Support is quick and competent. ”

İşinizi Profesyoneller gibi yönetin

HoteloPro`nun online otel yönetim sistemi size nakit ve vakit kazandırır. Kredi kartsız olarak şimdi deneyin.

Bugün kayıt ol ve Ücretsiz 1:1 Demo & Sistem kuruluşu kazan